.

.

Допрени Од Природата Бебе И Мало Девојче Органски Памучен Фустан И Кардиган Сет, Црвени Цвеќиња, 3 Месеци

Допрени Од Природата Бебе И Мало Девојче Органски Памучен Фустан И Кардиган Сет, Црвени Цвеќиња, 3 Месеци

DEN 239.68

Од стока
Достапно.

Допрени од природата фустан и кардиган сет е најслатката година околу облека за вашето мало девојче. И фустанот и кардиганот се направени од супер мек 100% органски памук. Фустанот е со кратки ракави за да се одржува ладен, додека кардиган нуди долги ракави и предвремено затворање за поладни ноќи. Забавно координирање на бојата и отпечатоците. Допрено Од Природата Бебе И Мало Девојче Органски Памучен Фустан и Кардиган 2 парчиња Комплет, Црвените Цвеќиња се одличен сет за бебиња за вашето малечко. Сетот вклучува органски фустан и кардиган. Направено со 100% органски памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапна, висококвалитетна облека.

За производот

Купувачите избираат и