.

.

Кафе На пит Ванила Цимет Со Вкус На Кафе К-Чаша Парчиња, 0. оз, брои

Кафе На пит Ванила Цимет Со Вкус На Кафе К-Чаша Парчиња, 0. оз, брои

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Оригиналниот Занает Кафе®балансираното богатство На Секоја чаша е убаво тргнато ако се додаде прскање млеко или крем.Мајсторски го спарува исклучителното кафе со природни вкусови за вкусна шолја со богатство и длабочина на притискање на копче. Сладоста на нашиот лесно печен, едно потекло Бразил го надополнува секој претрупан слој на вкус и убаво го зема додавањето на млеко или крем. Совршено Со Млеко. Со Други Природни Вкусови. Кошер.

За производот

Купувачите избираат и