.

.

Природни Влакна Емори Геометриски Јута Тркач Килим, Природни Сива, 2 '3 16'

Природни Влакна Емори Геометриски Јута Тркач Килим, Природни Сива, 2 '3 16'

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Достапно во повеќе големини.

За производот

Купувачите избираат и