.

.

Петок чеда и сланина од компир кожи Замрзнати закуски, 7. Оз кутија

Петок чеда и сланина од компир кожи Замрзнати закуски, 7. Оз кутија

DEN 92.16

Од стока
Достапно.

Уживајте во вашите омилени мени TGI Fridays дома со нашите лесни апетити во стилот на ресторани. Подготвени за загревање, кожни кожи од компир од петок и сланина се брз и вкусен мезе или забава за забава. Нашите кожи од компир TGIF се полнети со чеда сирење и пушена сланина од јаболка. Спакувано во кутија за удобно складирање, нашите кожи од компири брзо се загреваат во рерната. Чувајте ја нашата кутија со компири од 7,6 унца во замрзнувачот додека не се подготвени да се подготват. Без разлика дали сакате кожи од компири, натопување на артишок од спанаќ, пилешки каснувања и крилја, стапчиња од моцарела, лизгачи или јалапено пукари, TGI петок има замрзнати мезе на целото семејство ќе ужива. Една кутија од 7,6 мл од TGI петок Замрзнати мезе Чедар и сланина од компири, кои содржат околу 2 порции. TGI петок Чедад и сланина од компири од сланина се брз мезе што е едноставен за подготовка. Подготвени да се загреат во вашата рерна. Нашите кожи од компир TGIF се полнети со чеда сирење и пушена сланина од јаболка. Идеално како лесен мезе или забава храна. Спакувано во кутија за удобно складирање. Чувајте во замрзнувач додека не се подготвени да се подготвите. TGI петок нуди најразлични мезе, како што се кожи од компири, натопи за артишок од спанаќ, каснувања од пилешко месо и крилја, стапчиња за моцарела, лизгачи и јалапено -пиперки во кои ќе ужива целото семејство. Snap & EBT квалификувана храна.

За производот

Купувачите избираат и