.

.

Кингстон Месинг Кб8461д Конкорд Центерсет Тапа За Бања, Полиран Хром

Кингстон Месинг Кб8461д Конкорд Центерсет Тапа За Бања, Полиран Хром

DEN 613.60

Од стока
Достапно.

Оваа славина може да се пофали со смел, елегантен дизајн со својот цилиндричен стил. Чешмите за бања со центри се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 2 дупки. Славината За бања Со 4-инчен Центри Конкорд со скокачки прозорец од месинг и неговата избрана цврста конструкција од месинг и врвна полирана хромирана завршница гарантирано ќе го гламуризираат модерниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Трепкајте ја радикалната брилијантност на современите трендови со оваа изјава. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Висококвалитетна конструкција од месинг и легура на цинк. Дурасеал кертриџ без миење. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на излив на 60 ПСИ. Палуба монтирање 4 " центриет 2-дупка инсталација. Вклучува појавување заврши скокачки мозоци. 1/2-14 нпсм врска. 4-3/4" излив дофат. 5" расчистување на изливот. 5-3/4" Висина На Изливот. Двојните Вкрстени Рачки Ги Исполнуваат Упатствата НА АДА. Завршница отпорна на корозија. Дизајниран за долготрајна издржливост. Лесен за чистење.

За производот

Купувачите избираат и