.

.

туркрејди Фрли Перница Опфаќа Свети Ден Перница Ирскиот Национален Ден Дома Декор Постелнина Перница Перница Покритие

туркрејди Фрли Перница Опфаќа Свети Ден Перница Ирскиот Национален Ден Дома Декор Постелнина Перница Перница Покритие

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Материјал : лен. Боја : како што е прикажано. Што е вклучено : 1 навлака за перница. Забелешка : сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот поради разликите во екранот, осветлувањето на екранот, позадината итн. Ве молиме дозволете рачна грешка во мерењето од 1-5мм. Навлаката За Перници Има Уникатно Еднострано Печатење со Празен Грб и Скриени Патенти На Страните. Забелешка : Перниците Не Се Вклучени Во Пакетот. Материјал : Лен, Брзо Избледување, Надворешна Употреба. Лесни За Носење : Скриените Патенти координирани во Боја За Елегантен Изглед Ги Прават Перниците Лесни за Вклопување во Оваа Навлака за Перници. Совет За Перење : Машинско Перење Со Ладна Вода И Нежно Циклус Без Белење. Празничните Навлаки За Перници Можат Да Ви Дадат Поинакво Декоративно Чувство На Перница И Супер Слатки Подароци За Семејството И Пријателите.

За производот

Купувачите избираат и