.

.

Sport Sport Sport Sport Sports

Sport Sport Sport Sport Sports

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Сончевиот мечка спорт Сандал е спортски рибарски сандал со контрастна обвивка. Удобност ѓон ПУ горна, гумена надворешна плоча и рачно изработена инло. Спорт Сандал. Солидна мечка. Затворање на кука и јамка. Единечна лента.

За производот

Купувачите избираат и