.

.

Кошули За Жени Лажичка Вратот Памучна Маичка Жени Мода Лабава Тексас Кошула Џеб Лежерна Кошула Со Долги Ракави Блузи Со Еднобојна Кошула Палто Кратка Фланелна Кош?

Кошули За Жени Лажичка Вратот Памучна Маичка Жени Мода Лабава Тексас Кошула Џеб Лежерна Кошула Со Долги Ракави Блузи Со Еднобојна

DEN 386.40

Од стока
Достапно.

Пол : Женски. Повод : Повик. Дебелина : Стандард. Пакетот Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Женски Топ Копче До Жени Жени Плус Големина Карирани Кошули француски Минималистички Гардероба Пливање Кошули За Жени Топло Клучни Женски Кошули Табела : . Големина : С САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 105см/41.34" Рамо : 67см/26.38" Ракав : 48см/18.90" Должина : 71см/27.95"Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 БИСТА : 110см/43.31" Рамо : 68см/26.77" Ракав : 49см/19.29" Должина : 73см/28.74"Големина : л сад : 12 еу : 42 биста : 115см/45.28" рамо : 69см/27.17" ракав : 50см/19.69" должина : 75см/29.53"Големина : xl сад : 14 еу : 44 биста : 120см/47.24" рамо : 70см/27.56" ракав : 51см/20.08" Должина : 77см/30.31"големина : Xxl us : 16 еу : 46 биста : 125см/49.21" рамо : 71см/27.95" ракав : 52СМ/20.47" должина : 79см/31.10" ● повод овој фустан кошули за жени се Разноврсни и доволно за работа во секакви ситуации. Тие Се Погодни И За Секојдневна И За Свечена Пригода. За Бизнис, Канцеларија, Колеџ Или Состаноци, Додека Ви Дава Модерен И Паметен Изглед.И Раните Утрински Состаноци Со Кафе И Пијалоците Со Среќен Час, Оваа Кошула Со Копчиња Од Шифон Се Крева По Повод. Важна Нега На Облека : ВЕ МОЛИМЕ НЕ СТАВАЈТЕ ја во МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ ИЛИ Препорачано За Миење Во Машина со Ладна Вода. : Сериозно Го Сфаќаме Искуството За Купување На Нашите Клиенти. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Ги Споделите Со Нас, Ви благодариме. Оваа Кошула Е Симпатична И Удобна!!!! Материјалот Е Дише И Убаво, Но Не Се Види Преку.

За производот

Купувачите избираат и