.

.

Сан Диего Државниот Средно Крива Задача Стол Со Патент Систем

Сан Диего Државниот Средно Крива Задача Стол Со Патент Систем

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Крива Задача Стол Со Оклахома Порано Логото. XZipit® Патентиран Заменлив Лого Систем. Удобно мрежесто седиште на дното. Издржливи висококвалитетни пластични и алуминиумски потпирачи за раце. Контурирана лумбална поддршка назад. Хром ја заврши контролата на навалување од 2 до 1 со прилагодлива напнатост на навалување. Прилагодување на висината на пневматското седиште со еден допир. Исполнување или надминување на бифма стандардите. 2 Годишна Гаранција на капакот, 5 Годишна Гаранција на составните делови. XZipit Патентиран Заменлив Лого Систем. Прилагодување на висината на пневматското седиште со еден допир. Исполнување или надминување на бифма стандардите.

За производот

Купувачите избираат и