.

.

Беспрекорна долга долга долга долга долга долга долга линија на Reebok, 2-пакувања, големини

Беспрекорна долга долга долга долга долга долга долга линија на Reebok, 2-пакувања, големини

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Откријте ја убавината, удобноста и поддршката што може да се најде само со девојките Reebok Beleless Longline Bralette. Дизајниран да ве одржува кул и да ви обезбеди целосен опсег на движење додека работите надвор. Reebok Girls Sports Brat Bralettes ја дава најдобрата поддршка за вежбање во затворен простор и на отворено, без оглед каде ве одведува вашето фитнес патување. Овој дво-пакет на трајни девојки спортски градници за градници се изработени од поддршка, лесен материјал за целосно покривање и засилена стабилност. Вклучува : Две (2) модерни и поддржувачки bralettes. Големина : Рибок спортски градник Бралети достапни во мали, средни, големи и X-големи. Карактеристики : Шарена беспрекорна жица бесплатна перформанси спортски градник Бралет. Спортски градник дизајниран за активен животен стил. Поддршка и удобен спортски градник БРАЛЕТ. Материјали : 95% најлон. 5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Цела ден поддршка со беспрекорна долга долга долга долга лига на Reebok Girl, 2-пакет.

За производот

Купувачите избираат и