.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко. Редовни фармерки за мажи

Потпис од Леви Штраус и Ко. Редовни фармерки за мажи

DEN 383.68

Од стока
Достапно.

Изработено од Premium Flex Denim, потпис од Levi Strauss & Co. ™ Редовните фармерки за вклопување во мошките нудат класично вклопување преку седиштето и ногата и се исечени директно на глуждот. Со автентичен стилизирање на 5 џебови нагоре, тие одат добро со удобна маица или џемпер и вашите омилени обувки. Тексас. Флекс. Редовно вклопување. Директно отворање на нозете. Низок пораст. Изработено од Premium Flex Denim, потпис од Levi Strauss & Co. Редовни фармерки за вклопување нудат класично вклопување преку седиштето и бутот и се исечени директно на глуждот. Со низок пораст и автентичен стајлинг од 5 џеб, тие одат добро со удобна маица или џемпер и вашите омилени обувки. Поштенски лета. Стајлинг со 5 џеб. Машинско миење.

За производот

Купувачите избираат и