.

.

Шатл дрво Женски Печатење Тренерка Облека Круг Вратот Лабава Врвот Краток Шарени Панталони Во Собата

Шатл дрво Женски Печатење Тренерка Облека Круг Вратот Лабава Врвот Краток Шарени Панталони Во Собата

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

Женски Две Парчиња Спортски Тимови;Краток Ракав Маица Висок Половината Вратоврска Боја шорцеви. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината. Фала. Спецификации : . Стил : Мода. Пол : Жени. Тип На Шема : Вратоврска Боја/Печатење. Материјал : Памучен Полиестер. Стил На Ракав : Краток. Вратот : Круг. Должина На Панталони : Кратко. Повод : Повик. Содржина На Пакетот. 1* Врвот + 1* ШОРЦЕВИ МАТЕРИЈАЛ : памук + полиестер. Спортскиот костум е мазен, лесен, дише. Брзото сушење и апсорпцијата на влага ве одржуваат ладни и суви за време на вежбањето. КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Маица Со Кратки ракави и шорцеви со висок струк се модерни и енергични. Врвот е кружен врат со голем јазик или шема на боја за врзување. Шорцевите се боење на вратоврска. ПРИЛИКА : спортскиот костум е многу погоден за фитнес, пешачење, возење велосипед, маратон, јога, бејзбол, кошарка итн, а исто така е популарен подарок за friends.It исто така е добар избор за подароци. ГОЛЕМИНА : S/M/L/XL/XXL. Рачното мерење има грешка од 2-3%, ве молиме изберете ја соодветната големина според вашата реална ситуација. СОВЕТИ : доколку е потребно, ве молиме измијте одделно од друга цврста облека за да избегнете избледување и боење. Не избелувајте. Пакетот вклучува 1 х топ + 1 х шорцеви.

За производот

Купувачите избираат и