.

.

5 Активни Носете Јога Шорцеви Со Висок Струк Со Странични Џебови ЈАГЛЕН Греј ХС

5 Активни Носете Јога Шорцеви Со Висок Струк Со Странични Џебови ЈАГЛЕН Греј ХС

DEN 494.08

Од стока
Достапно.

ОДГОВАРА Големина L-XXXL : 5". - Не проѕирно. - Совршен за јога, пилатес, вежбање, трчање, џогирање, одење, фитнес ВО ТЕРЕТАНА, секаков вид вежбање или лежење дома. ДЕТАЛИ : . Обично носите со женски шорцеви ќе изгледаат добро за машини за сквотирање за домашна употреба. МАТЕРИЈАЛИ И НЕГА : . - Висок пораст, широк појас без врв на мафини и максимална покриеност при свиткување и истегнување. - Набиено меѓуножје за поголема слобода на движење. Може да се носат потоа под фустани или здолништа, како и за да се спречи клен-бришење и имаат бонус тајни џебови. Без шевови и freeономски шевови за природен опсег на движење. - СЕ ЧУВСТВУВА : меко, лесно, дише и живее удобно. - Цврста Боја : Полиестер/Спандекс, Јаглен : Памук/Полиестер/Спандекс. -Без шевови и freeономски шевови за природен опсег на движење. - Ако претпочитате " Лабаво Вклопување", нарачајте ЕДНА ГОЛЕМИНА НАГОРЕ отколку што обично носите.

За производот

Купувачите избираат и