.

.

Риба Јапонски Кујнски Килими Воден Крин Лотос Подлога За Капење За Абсорбента За Бања Што Не Се Лизга Тепих За Стоечка Подна Маса Тркач Тепих За Домашна Канцелариј?

Риба Јапонски Кујнски Килими Воден Крин Лотос Подлога За Капење За Абсорбента За Бања Што Не Се Лизга Тепих За Стоечка Подна

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Врвен квалитет : Изработен од полиестерска ткаенина со врвен квалитет, добро полнење, нетоксичен, здрав, издржлив и еколошки. Тоа е убав подарок за вашето семејство и пријатели На Божиќ, Денот на Благодарноста и други фестивали, исто така идеален подарок за домаќинство и бизнис.Прилагодете достапно : можеме да дизајнираме идеални кујнски килими за вас според моделите или фотографиите што ги нудите.Убав декор и подарок : килимот може широко да се користи не само во кујната, туку и во бањата, тремот, дневната соба, задните врати, градината, спалната соба, влезот, просторијата за перење, трпезаријата, хотелот и секоја внатрешна надворешна пригода што ви се допаѓа. Еластичниот памучен меѓуслој со висока густина обезбедува кујнска подлога мека и удобна за стоење, ги штити вашите подови од гребење и брзо ја впива водата. За секојдневна нега, користете вакуум за чистење.Лесно за чистење : кујнскиот килим се пере во машина. Во нашата продавница има секакви фестивалски и дневни теми кујнски душеци. Безбедно за вашето семејство.

За производот

Купувачите избираат и