.

.

Мајки со долги ракави на Расел, Хедер, 2-пакет, големини 4- & хаски

Мајки со долги ракави на Расел, Хедер, 2-пакет, големини 4- & хаски

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Не само друга теретана. Со супер мек дизајн на ткаенини и својства за влага, овие маици на Расел се направени за да го одржат кул и удобно преку најразлични негови омилени спортови и активности, бидејќи тој ја извршува практиката или секојдневната игра. Вклучува 2 маици. Екипаж. Долги ракави. Својства на влага 360 Карактеристики на влага. Рефлективните ленти за заптивка на топлина ќе ви помогнат да го задржи видлив во услови на слаба осветленост. 44% рециклиран полиестер/44% полиестер/12% спандекс. Машина за перење. Увезени. Активни маички со долги ракави на момчињата од Расел.

За производот

Купувачите избираат и