.

.

Ботанички Послужавник Разнобоен 3.5Х Дрво Сет од 2

Ботанички Послужавник Разнобоен 3.5Х Дрво Сет од 2

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

И сите што Сакаат да Јадат, Пијат и Да Бидат Весели! "Овој комплет од два дрвени послужавници со сини ботанички производи имаат цврсти рачки што го олеснуваат сервирањето и расчистувањето На Овој Божиќ. Овие послужавници се одлични како прелив за масичка и имаат многу други украсни намени. Изнесете ја оваа ботаничка и текстуална лента поставена на вашата следна празнична забава. Фиоката има црна позадина која совршено го надополнува зелениот и белиот текст и зеленило. Висококвалитетен дрвен послужавник што можете да го користите од година во година. Комплет од 2 фиоки со златни облоги и рачки. Пепелниците се мерат 14"л х 14" В х 3.5 "Ч; 10" Л х 10 "В х 3.5" Х.

За производот

Купувачите избираат и