.

.

Промена На Бојата Лајт Ѕвезда Дрво Топер

Промена На Бојата Лајт Ѕвезда Дрво Топер

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Вашето шарено семејство заслужува подеднакво шарена празнична сезона, затоа крунисајте го вашето дрво Со ЛАЈТ Ѕвездата Treetopper ПРЕДВОДЕНА Од КУРТ С.Адлер. Текстурираната пластична надворешност ја доловува и ја прекршува светлината од ладните, долготрајни ЛЕД светилки во боја за ефект на треперлива призма. Светлата можат да ја променат бојата за волшебен дисплеј што го одржува стилот на вашето дрво свеж и возбудлив.За Курт С. Адлер Ад.Приказната За Курт С. Адлер Ад. започнува по завршувањето на ВТОРАТА Светска Војна кога Г-Дин Адлер се обиде да извезува општа стока. Бизнисот растеше, А Европските економии цветаа така тој го сврте својот фокус кон увозот. Орнаменти беа понудени од 1950-тите, а убави, рачно изработени ангели од Источна И Западна Германија најдоа ентузијастичка публика во Америка. Адлер ја прошири линијата до стаклени украси од Чехословачка, висечки украси на Таванот Од Германија и минијатурни светла од Италија.Следната деценија, Адлер започна да увезува празничен декор од Далечниот Исток. Шарените снежни глобуси и другите анимирани предмети станаа омилени на колекционерот. Во 1980-тите и 90-тите години, Беа воведени Фабриче дедо мраз, оревокршачи и други колекционерски предмети. Неодамнешните додатоци вклучуваат аниматроника, дрвја со оптички влакна, интерактивни календари за доаѓање и синхронизирани музички украси. Јасна пластична 8-посочена ѕвезда. Шарени LED светилки сјаат одвнатре. Текстурираната надворешност реално ја прекршува светлината. Стои висок 8,5 инчи.

За производот

Купувачите избираат и