.

.

Уметнички ткајачи Amaranthus beige 4 ’круг модерен цветен килим во областа

Уметнички ткајачи Amaranthus beige 4 ’круг модерен цветен килим во областа

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Симплистичките килими од колекцијата „Уметноста на јазолот Амарантхус“ служат како голема претстава на современиот декор. Со изградбата на раката, овие килими нудат прифатлива алтернатива на другите рачно изработени конструкции додека го зачувуваат истиот шарм. Направено со волна во Индија и има среден куп. Само место на професионално чисто. Препорачана е подлога за килими. 1 година Ограничена гаранција на производителот. 100% волна. Рачно зафатена во Индија. Среден куп. Висина на купот : 0,4 ". Само затворен. Боја : беж. Нијанси на таупе, светло сива, јаглен, камила. Елегантен изглед на вашиот простор. Наменет да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . лесен за чистење и одржување, одржување, одржување, одржување, лесен за чистење, одржување, лесен за чистење и одржување, Препорачуваме да се испразнуваат редовно и чистењето на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала област прво. Канистер вакуумите без ритами за ритам се оптимален вид вакуум што треба да се користи на килими, но исто така можете да ја користите и рачната прицврстување на исправен вакуум. Функционална функционална Среден куп овозможува удобно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги изградува вратите . Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана е подлога за килим.

За производот

Купувачите избираат и