.

.

Biggie Smalls кратки ракави графички пуловер екипаж вратот опуштено вклопување маица пакет

Biggie Smalls кратки ракави графички пуловер екипаж вратот опуштено вклопување маица пакет

DEN 503.84

Од стока
Достапно.

Покажете ја вашата loveубов на хип -хоп музиката хип -хоп со оваа фантастична озлогласена Б.И.Г. Графичка маица. Овој TEE има класичен и удобен екипаж, опуштено вклопување, меко чувство на рака и кратки ракави. Оваа мета „Biggie Smalls“ ќе направи одличен додаток на вашата кул, колк и обична гардероба и сигурно е дека ќе биде моментален хит и омилен одење! Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Џебови : Ништо. Карактеристики : графички принт на предниот или сите печати. ​​Озлогласен Б.И.Г., сите права се задржани. Маици со графички печатени маици на Biggie Smalls за мажи.

За производот

Купувачите избираат и