.

.

Црн Носорог Фрлија Алуминиум Раб БРБТВ ТСТ-М-БЛК, 1780БТВ305120М76

Црн Носорог Фрлија Алуминиум Раб БРБТВ ТСТ-М-БЛК, 1780БТВ305120М76

DEN 2560.00

Од стока
Достапно.

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, вистински тркала со монистра, фалсификувани моноблок тркала и 1-парче фрлени тркала за камион, ТЕРЕНЕЦ, кросовер, комбе и ХИВ.Знаеме дека интензивно се грижите за вашето возило. Знаеме затоа што се чувствуваме исто. Ова е причината зошто ние сме во бесконечна потрага да произведеме тркала кои се полесни, посилни, со злобен добар изглед, па дури и повеќе карактеристични завршетоци. Мислиме дека го поставивме стандардот за тркала за камиони и ТЕРЕНЦИ. Мислиме дека ќе се согласите.Црните Тркала од Носорог се родени Од јужноафриканското наследство и е именувана по тврдиот И моќен Црн Носорог, Икона на Африканската грмушка. Од нашето основање, Црните Тркала За Носорог се страстни да го заштитат нашиот истоименик и да ги поддржат напорите за зачувување што ќе помогнат да се заштити носорогот од истребување. Црн Носорог Фрли Алуминиум РАБ BRBTW 17 X8 5 X120 TXT-M-BLK 30 MM, 1780 BTW305120 M76. 1780БТВ305120М76. 5х120 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

За производот

Купувачите избираат и