.

.

Избор На Квалитет Бебе Миење И Шампон Нема Солзи Формула Секој

Избор На Квалитет Бебе Миење И Шампон Нема Солзи Формула Секој

DEN 125.44

Од стока
Достапно.

NA" нема солзи " формула. Нежно чистење за косата на бебето. Парабен и фталат слободен. Екстра-благ. Без сапун. Специјална комбинација на состојки. Ја остава косата да изгледа мека, сјајна, податлива и чиста.

За производот

Купувачите избираат и