.

.

Елегантна удобност јоргована свилен лист поставува крал

Елегантна удобност јоргована свилен лист поставува крал

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Мека на допир, лесна грижа Не е потребно пеглање. Исклучително е брза во боја, па дури и по години редовна употреба ќе изгледа како живописно како и првата вечер во која уживавте.Уживајте во искуство со вистински луксуз и ладен удобен ноќен сон со исклучително тенок сет за дишење на листови кои имаат свилено меко чувство и бујната завршница. Дишејќи и ладно на допир, нашиот луксузно мек сет за постелнина . Овој сет на листови обезбедува траен живост на боја, без оглед колку често тие се мијат и се изработени од предиво од микро влакна што ќе останат меки свилени и брчки без години со години. Добредојдовте на елегантна удобност : Екстра трајно ткаење создава вечна мекост.

За производот

Купувачите избираат и