.

.

16 16 Едноставно Daisy Mod Circles Polyester Accent Pillow, Harvest Orange Qty 1

16 16 Едноставно Daisy Mod Circles Polyester Accent Pillow, Harvest Orange Qty 1

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Облечете го вашиот дом за украси со нашата интригантно култивирана едноставно маргаритка 16 "x 16 " vestетва портокалови кругови на акцент перница од колекцијата на кубанската пламен. Оваа перница ќе додаде карактеристична тропска атмосфера во вашиот кревет, софа или фотелја! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и совршено исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање.

За производот

Купувачите избираат и