.

.

3-Парче Надворешен Двор Адирондак Столици Со Странична Маса Поставена, Црна

3-Парче Надворешен Двор Адирондак Столици Со Странична Маса Поставена, Црна

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Столчето И страничната маса Адирондак се главен дел од дворот на дворот, обезбедувајќи и секојдневна удобност и безвременска убавина. Направено со Пластика HDPE отпорна на сите временски услови и дизајнирано со класичен изглед на адирондак. Комплетот вклучува прекрасни две (2) Столици За Адирондак и Една (1) Странична Маса. Достапно во повеќе живописни бои. Сетот Вклучува : Два (2) Адирондак Стол, Една (1) Странична Маса. Hdpe Полиетилен Пластика. Издржлив : Нема Да Се Распарчи, Пукне, Чип, Кора или Изгние. Времето И УВ Отпорни. Внатрешна И Надворешна Употреба. Потребно Е Едноставно Склопување.

За производот

Купувачите избираат и