.

.

Женските Панталони Фелсија Гледаат Низ Проѕирни Мрежести Лабави Дна Плажа Покријте Панталони За Нозе Со Висок Струк

Женските Панталони Фелсија Гледаат Низ Проѕирни Мрежести Лабави Дна Плажа Покријте Панталони За Нозе Со Висок Струк

DEN 307.04

Од стока
Достапно.

Направено од меки, дише и еластични материјали, се чувствува мазно и се чувствува одлично. Содржина На Пакетот : . Lt Length : t42, 52 t Hip : t38, 19 пресврт : t28, 35 t US : t8t UK : t12t EU : t38.Женска перспектива за пливање панталони за пливање бикини долниот капак нагоре, панталони за капење со висок струк. Тоа е добра отпорност на брчки и не е лесно да се деформира. XLt Length : t43. 1 * панталони. XXLt Length : t44.

За производот

Купувачите избираат и