.

.

Пакет: Црни Речни Камчиња одhланд

Пакет: Црни Речни Камчиња одhланд

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Додадете натуралистичка атмосфера на вашата патека во градината на бајките и растенија во саксии со овие украсни камчиња од црна река. Можете да ги ставите во вашите фонтани за вода на маса за смирувачки ефект или да ги користите како полнила во вазни, терариуми и многу повеќе.  Црно. 40 мл. (1,13 кг) контејнер. 12 контејнери. Силика камен.

За производот

Купувачите избираат и