.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ТРИ розови букети расфрлани карпи Цветна аранжман графичка уметност црна врамена уметност wallидна уметност, дизајн од ziwei li

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ТРИ розови букети расфрлани карпи Цветна аранжман графичка уметност црна врамена уметност wallидна уметност,

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 30 x 1,5 x 24 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметнички дела се однесуваат на : растение; Цвеќе; Цвет; Цветен букет; Цветниот аранжман; Сликарство; Роза. Дизајн од Зивеи Ли.

За производот

Купувачите избираат и