.

.

Кејп Диабло, Редовна лента за време на енергијата на самракот

Кејп Диабло, Редовна лента за време на енергијата на самракот

DEN 760.00

Од стока
Достапно.

Искусете ја уникатноста со каишот Кејп Диабло, „Енергет Епл“, „Рачно изработено ремек -дело дизајниран исклучиво за жени. Овој додаток на еден вид мери 6,3-7,2 инчи во редовна должина на лентата, нудејќи секојдневен и стилски додаток на вашиот Apple Watch. Стручно направено од занаетчиски мајки кои работат од дома, секое парче ја одразува нивната loveубов и посветеност, обезбедувајќи висококвалитетно изработка. Подигнете ја играта за часовници со најдобрите материјали добиени на глобално ниво, што го прави идеален избор за разузнавање на возрасните. Прегрнете ја индивидуалноста и квалитетот со каишот на Кејп Диабло, Twilight Energe Apple Watch. Материјали : Хематит, јапонски увезени мониста, стаклени мониста, Јаспер. Рачно изработено со loveубов и внимателно изработено. Компатибилен со лице од 38мм - 45мм Apple Watch. Магнетски лизгач од 32мм. Метали : легура. Ние исклучиво нудиме висококвалитетни скапоцени камења, внимателно избрани за нивната посебна убавина и извори од целиот свет . трансформирајте го вашиот уред во изјава што го одразува вашиот личен стил и благодарност за фино занаетчиство.

За производот

Купувачите избираат и