.

.

Замена за 1998-Oldsmobile Интриги Пареа Канистер Чистка Електромагнетниот

Замена за 1998-Oldsmobile Интриги Пареа Канистер Чистка Електромагнетниот

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

1998-1999 Oldsmobile Intrigue Vor Cannister Surge Elenoid (База / GL / GX / GX)ОДГОВАРА : 1999 Интриги GL V6 3.8 L Автоматски 4-Врата Седан1999 ИНТРИГИ GX V6 3.8 L Автоматски 4-Врата Седан1998 Интриги V6 3,8 литри автоматски Седан Со 4 врати 1998-1999 Интриги Gl V6 3,8 L АВТОМАТСКИ СЕДАН СО 4 ВРАТИ 1998-1999 Интриги Gls V6 3,8 L Автоматски Седаноти Со 4 Врати Канистер За Чистење Соленоиди Години : 1998 1999fits Мотори : OEM #S : 13 90 7 572 086, 1997286, 1997289, 1997301, 12575746, 8-01997-278-0, 8-01997-286-0, 8-01997-301-0, 96553403, 13906801143 атрибути на производот : Конектор Количина : 1 Термин Пол : Машки Термин Количина : 2 Термин Тип : Пин Канистер Чистка Електромагнет Ги Исполнува Или Ги Надминува сите владини стандарди за безбедност барања Ги Исполнува Или Надминува Оем Дилер Квалитет : висок квалитет и гарантирано одговара на оем #и : 13906801143, 1997286, 1997289, 1997301, 96553403, 12575746, 8-01997-278-0, 8-01997-286-0, 8-01997-301-0, 13 90 7 572 086.

За производот

Купувачите избираат и