.

.

18 x22 Летна Прослава НА Виното ВТОРА Од Студио Бела-На Платно Ткаенина Мулти-Боја

18 x22 Летна Прослава НА Виното ВТОРА Од Студио Бела-На Платно Ткаенина Мулти-Боја

DEN 160.00

Од стока
Достапно.

Ликовната Уметност танглтаун ги пребарува архивите на световите за најрелевантната уметност за да ги нагласи денешните трендови во дизајнот. Оваа Галерија Заврши Платно е отпечатена со користење на најновите Giclee техники на музеј одделение платно. Добиеното уметничко дело ќе трае со години уживање.5" Длабоко Галерија Заврши Платно. Испружена преку печка исушена рамка со прсти што нема да се искриви. Печатени на 12 боја giclee печатач за длабока богата боја спектар.Дебелото памучно платно од 290 грама нема да попушта или завеса.Карактеристики : Наслов На Уметност : Летна Прослава НА Виното ВТОРА Од Студио Бела1.Дајте му на вашиот дом малку боја и елеганција Со Кујнска уметност Од Студио Бела.Печатени на 12 боја Giclee печатач за длабока богата боја спектар. Галерија заврши платно. Жица закачалка за лесно виси. Потоа се протега преку печка сушен прст заеднички бор.

За производот

Купувачите избираат и