.

.

Карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрен срцев оралски ангажман прстен

Карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрен срцев оралски ангажман прстен

DEN 2128.00

Од стока
Достапно.

Оставете го овој прстен за ангажман на ореол за срце на мијабела дијамант да ја илустрира врската на вашата убов. Полиран на брилијантен сјај, овој гламурозен прстен е сигурен дека ќе направи вреден додаток на вашата колекција за накит. Монтирана во бујно сребро сребро, овој прекрасен срцев прстен има кружен, заслепувачки дијамант поставен од безел (G-H, I2-I3) во центарот со ореол од 20 кружни, треперечки дијаманти, групирани заедно во срцето мотив. Дваесет и два дополнителни кружни, дијаманти поставени со отворено ги подобруваат страните на опсегот, додавајќи сјај на него. Овој прстен за ангажман на срцето со дијаманти ќе го фати нејзиното срце и ќе ја натера да блесне на денот на вашата свадба. Мајбела накит : Со повеќе од 30 години искуство во создавање фин накит, Миабела го има она што го барате за да означите посебна пригода со нешто што искри. Миабела - Хармонија во накит. Сите набавки на Миабела доаѓаат со крпа за полирање на накит. Миабела 1/3 Карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрен срцев ореол, ангажман прстен : Изработен во Стерлинг Сребрена1/3 КТ. Т.В. Diamonds Diamond Color : G-Hdiamond Clarity : i2-i3pave-.

За производот

Купувачите избираат и