.

.

Единствени договори за женски копче надолу со кошула со јака со долги ракави со долги ракави

Единствени договори за женски копче надолу со кошула со јака со долги ракави со долги ракави

DEN 367.68

Од стока
Достапно.

Оваа кошула ги има сите класични детали, како што е класичен јака, долги ракави со копчиња со копче. Носете го ова за време на викендот, трчајќи ги грешките или неделното бранч. Спарете го совршено со вашите омилени панталони и потпетици за шармантен изглед. Моделот носи во големина S. (Висина 5'7 ", Градите : 33 инчи, половината : 25 1/4 инчи, колк : 35 3/8 инчи) Меѓународна големина градите на градите гарнир на половината - ширина на рамото 33 -25 14 3/4s - 35 - 27 15 1/4m - 37 - 29 - - 15 3/4 L 40 - 32 16 3/8xl 43 - 35 - - 17 100% памук. Увезен. Копче надолу. Долг ракав. Единечен гради. Закривена висока ниска поглава. Под повод : работа, канцеларија, дневно, дружење, итн. Машинско миење внатре.

За производот

Купувачите избираат и