.

.

Дизни Пиксар Автомобили Умре Фрлија Кевин Риван Игра Возило

Дизни Пиксар Автомобили Умре Фрлија Кевин Риван Игра Возило

DEN 351.84

Од стока
Достапно.

Дизни Пиксар Автомобили 3 возила се тркаат во! Секоја возбудлива 1 : 55 скала умре-фрлија возило карактеристики верен на филм детали, тркалање тркала и, во нашата нова сезона, некои вклучуваат двострана пластична колекторска картичка и брошура на нашата целосна умре-фрлија линија! Започнете или проширете ја колекцијата на автомобили со големи тркала за личност како Молња Меквин, Круз Рамирез, Џексон Сторм, Мис Фритер, Смоки, кул Тркачи Од Следната Генерација и класични фаворити како Матер, Наредник, Сали и Док. Ние сме секогаш додавање на нови Автомобили возила, премногу, па можете да уживате во акција и се смее со умре-фрла од сите три филмови и имаат најдобар карактер колекција на тркала! Секое возило се продава одделно, предмет на достапност. Возраст : 3 години и повеќе. Нови 1 : 55 скала умре-фрлија карактер игра возила Од Дизни Пиксар Автомобили 3. Верен на филм декос и детали истакнете ја секоја личност. Широк спектар на кул нови и омилени класични ликови со повеќе додадени неколку пати годишно. Рекреирајте акција За Автомобили со фрлања во други асортимани од сите три филмови.

За производот

Купувачите избираат и