.

.

Девојки од француски тост карирани скокач на вратот

Девојки од француски тост карирани скокач на вратот

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Ништо не вели „назад на училиште “ како овој скокач фустан во безвременски кариран со предни плети, подготвени да се спарат со јака од Питер Пан и балетски станови (или патики од маица и платно). Не брчкајте повеќе ткаенина за лесна нега. Задниот патент. Пристрасен појас.

За производот

Купувачите избираат и