.

.

Уникатни поволни цени женски плус големина блејзери шал јака отворена предна работа случајна блејзер

Уникатни поволни цени женски плус големина блејзери шал јака отворена предна работа случајна блејзер

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Дајте му на вашата работна облека современо ажурирање со овој шик блејзер. Овој блејзер има две затворања на копчињата на центарот, лесен материјал и две џебови. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 42 инчи, половината : 32 1/4 инчи, колк : 44 7/8 инчи, тежина : 180 фунти, моделот носи 1x.measurement (во инчи) меѓународно Големина ГИРТ за градите Ширина на рамото вкупна должина1x - - 48 - 17 29 3/42x 51 1/8 17 3/4 30 1/83x 54 3/4 18 3/8 - 30 1/24 X - - 58 1/4 19 1/8 - 30 7/8 Единствени поволни цени женски плус големина блејзери Шал јака отворена предна работа обична блејзер 70%рајон30%најлон. Долг ракав. Шал јака. Копче предниот дел. Bluterенски плус големина Блејзер. Машината машина машина. Машина машина машина. Машина машина Измијте ладно со како боја во торба за перење.

За производот

Купувачите избираат и