.

.

Activeенски активен Тери ogогер на Блис

Activeенски активен Тери ogогер на Блис

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Францускиот француски Тери ogогер е супер мек пантоло, кој обезбедува утеха во движење. Без разлика дали стискате во брза спортска сесија, трчате со работи или легнувате низ куќата, овој издржлив џогер е сигурен дека ќе ви помогне да се напојувате преку денот. Вклучува 1 француски Тери со целосна должина на глуждот. Памук. Дебел мек материјал што нема да те тежи надолу.

За производот

Купувачите избираат и