.

.

Јордан Производство на Sunbrella 45 22 Canvas taupe цврсто правоаголен стол на отворено длабоко седиште со врски и заварување

Јордан Производство на Sunbrella 45 22 Canvas taupe цврсто правоаголен стол на отворено длабоко седиште со врски и заварување

DEN 3039.84

Од стока
Достапно.

Бојата менува сè. лесен за чистење. Оваа разноврсна перница за столче за длабоко седиште е завршено од предната и задната страна со заварување што го покрива работ за додаден стил и издржливост на шевовите. Издржлива и живописна, оваа перница за стол е покриена во надворешна ткаенина што е вода-, дамки, мувла и мувла отпорни да ги издржат елементите и да останат одлични. Чувајте ја вашата перница на отворено изгледа ново со чистење на самото место со мека крпа, благ сапун и топла вода . Вистинските бои може да варираат од застапеноста на екранот.

За производот

Купувачите избираат и