.

.

Nintendo Switch lite in Grey со Smash Bandicoot, Battle Mario Rabbids Battle и додатоци

Nintendo Switch lite in Grey со Smash Bandicoot, Battle Mario Rabbids Battle и додатоци

DEN 255.84

Од стока
Достапно.

За да најдете информации за компатибилност на режимот на игра за специфични игри, ве молиме Погледнете во пакувањето на производот или Nintendo Eshop. Како посветена рачна конзола за игри, Nintendo Switch Lite нема Kickstand и не поддржува видео излез на надворешен дисплеј. Сега можете да доживеете Crash Bandicoot како никогаш порано во Fur-K.

За производот

Купувачите избираат и