.

.

Рејлун Машки Дуксер Геометриски Дуксери Со Принт Хенли Пуловер На Вратот Редовно Вклопување На Врвот Обична Зимска Сина 3xl

Рејлун Машки Дуксер Геометриски Дуксери Со Принт Хенли Пуловер На Вратот Редовно Вклопување На Врвот Обична Зимска Сина 3xl

DEN 246.08

Од стока
Достапно.

Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Ретро Секојдневни Врвови, Дуксери со Пуловер Со Туника со Долги Ракави. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Опис : Пол : Мажи Маж, Маж, Господин Стил : Машки Дуксер, Пуловер Со Долги Ракави, Дуксери Со Вратот На Хенли Тип На Шема : Геометриски Принт, Копчиња Боја : Зелена Црна, Кафеава, Сина, Каки (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекснеклин : Хенли Ѓердан Должина : Должини На Колков Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Овие Обични Врвови Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима. Натпревар-Пар Со Фармерки и Чевли За Лесен Ансамбл, или Со Долги Панталони и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Дружете се во удобност и стил,есенските облеки погодни за секојдневниот живот, домот,работата,состанокот,клубот,дружењето,трчањето и повеќе прилики. Модни геометриски дуксери со пуловер за печатење/ секојдневна облека за мажи/врвови за пуловер на вратот на хенли. Машкиот пуловер изработен од еластична и мека лесна ткаенина,е врвен дуксер што прави да се чувствувате добро за кожата. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници.

За производот

Купувачите избираат и