.

.

Фиа Ад. SP87-TAUPE FIASP87-TAUPE 01-S КАПАКОТ TAUPE КОФИ S Должност Одговара изберете: 2001 - FORD F150, 2001 - FORD F250

Фиа Ад. SP87-TAUPE FIASP87-TAUPE 01-S КАПАКОТ TAUPE КОФИ S Должност Одговара изберете: 2001 - FORD F150, 2001 - FORD F250

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Фиа Ад. 01-07 СП С/КАПАК ТАУПЕ КОФИ С/Должност Седиште Заштитник Заштитник Прилагодено Седиште Покритие Седиште Заштитник Прилагодено Седиште Капак; Поли-Памук; Таупе; Кофа Седишта; Прилагодливи Потпирачи за Глава; w/ или w/o Потпирачи За Раце; Вградени Безбедносни Ремени; КАРАКТЕРИСТИКИ : Дизајн За Крајна Заштита На Седиштата Во Тешка Комерцијална Употреба. Напредниот Дизајн Создава Динамична Состојба На Уметничкиот Ентериер. Комерцијална Оценка; Двојно Зашиена Поли Памучна Ткаенина. Целосна Ултравиолетова Заштита. Форма-Одговара Заврши Околу-Дизајн. Повеќенасочни Калапи За Истегнување На Контурите На Седиштето. Лесно Инсталирање со супер-ЗАФАТ На Системот За Прицврстување Отпорен на Лизгање. Инсталира Во Минути Без Потребни Алатки. Возилото Е Тестирано Пред Моторот. Повеќе од дваесет и пет години Фиа е лидер во квалитетно и иновативно текстилно инженерство за автомобилскиот резервен пазар. Со главниот фокус на крајниот корисник, Фиа разви иновативни дизајни и во внатрешни и во надворешни сопствени додатоци. Одговара Изберете : 2001-2003 Форд Ф150 2001-2007 ФОРД Ф250 2001-2007 форд Ф350 2004 ФОРД Ф-150 НАСЛЕДСТВО СВТ МОЛЊА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

За производот

Купувачите избираат и