.

.

Се прашувам нација бебе момче зајаче каросерија, големини 0- месеци

Се прашувам нација бебе момче зајаче каросерија, големини 0- месеци

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Симпатично како зајаче! Без разлика дали е облечен за одмор или скока околу игралиштето, ова каросерија за зајаче од Wonder Nation е супер-комфор во мек тери плетен со еластична на манжетната и ногата за да го задржи на место. Три прилепувања на дното нудат лесен пристап кога е време за промена. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : прилепува на дното и задниот дел на вратот. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Француска Тери ткаенина; еластична кај ракавот и ногата; Bunny Print со Applice Pom Pom. Бебе момче зајаче каросерија од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и