.

.

Паричник Случај за iPhone SE, Стилски Стп Кожа Флип Фолио Случај Со Картичка Слотови Магнет Прилагодливи Kickstand Покритие за iPhone SE, Бело

Паричник Случај за iPhone SE, Стилски Стп Кожа Флип Фолио Случај Со Картичка Слотови Магнет Прилагодливи Kickstand Покритие

DEN 200.00

Од стока
Достапно.

Дизајн за i Phone 7 / 8 / SE 2020. ● Елегантно куќиште ЗА паричник КОМПАТИБИЛНО САМО СО i Phone 7 / 8 / SE 2020 (4,7 инчи).Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да нарачате. ● Дизајнот на паричникот го прави вашето патување поудобно без да земете друга чанта. ● Премиум стп кожа мека и издржлива, која го штити вашиот телефон од гребнатини, испакнатини и удари. * Различни бои се предвидени за да изберете. Одличен подарок е да ги подарите пријателите и семејството. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас. Содржина На Пакетот : . 1 x i Phone 7 / 8 / SE 2020 Капакот На Куќиштето (Телефонот Не е вклучен) Материјална Структура : Изработена со стп кожа и внатрешен ТПУ, што може да спречи случајно паѓање и испакнатини на вашиот телефон. Дизајн на паричник : 3 слотови за картички и 1 џеб за готовина ги задоволија вашите дневни потреби. Прилагодлива Стојалиште : функцијата За Држење може да ја ослободи раката за гледање филмови и видео-разговор. Можете да уживате во вашиот филм време со постојан агол. Магнетна Спојка : ефективната магнетна спојка има доволно силна магнетна компонента за да го држи куќиштето цврсто затворено, одржувајќи го телефонот безбеден и заштитен. Целосна Заштита : куќиштето ги покрива сите агли на вашиот телефон и го штити вашиот екран додека дозволува пристап до сите порти.

За производот

Купувачите избираат и