.

.

Работна Облека Креативна Лента 3д Печатење Машка Патент Кошула Со Кратки ракави, Зелена, М

Работна Облека Креативна Лента 3д Печатење Машка Патент Кошула Со Кратки ракави, Зелена, М

DEN 399.84

Од стока
Достапно.

Подгответе се да прифатите бескрајни комплименти од другите.Работна Облека Креативно ЛЕНТА 3д Печатење машка Патент Кошула со Кратки ракави атрибути На Производот : Мека и удобна : Рачно перење или машинско перење.66"должина : 68см/26,77" големина : л биста : 116см/45,67" рамо : 48,5 см/19,09" должина на ракавот : 22,5 см/8,86"должина : 70см/27,56" големина : xl биста : 124см/48,82 " машката лежерна Ленена кошула беше изработена од висококвалитетен памук, супер Мека, Лесна и дише, ве одржува Кул и Опуштено цело време особено во лето пролет и aut.67"Рамо : 48.09"должина На Ракавот : 22.82"Рамо : 51.77"Големина : LBust : 116cm/45.

За производот

Купувачите избираат и