.

.

Се прашувам нација целосна поштенска Шерпа, наредена руно качулка

Се прашувам нација целосна поштенска Шерпа, наредена руно качулка

DEN 319.68

Од стока
Достапно.

Чудото на нација со целосна патент Шерпа, наредена руно, е совршена за носење за време на студените денови или да се занимава наоколу. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Целосен поштенски патент. Шерпа наредена ентериер. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно.

За производот

Купувачите избираат и