.

.

Атлетски работи женски шорцеви од мрежа со џебови, 2-пакувања

Атлетски работи женски шорцеви од мрежа со џебови, 2-пакувања

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Одржувајќи го спортско со шорцеви за мрежни атлетски работи. Опуштени и лесни, овие шорцеви за влечење прават одличен партнер за вежбање, но исто така се тотално фабрики за секојдневно носење. Прилагодливата лента за влечење на половината ја прилагодува вашата вклопување за тотална удобност и најдобро од сè? Имаат џебови! Исклучиво на. Материјал : 50% рециклиран полиестер/50% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара шорцеви. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено. Подигнување : среден пораст. Затворање : стилизирање на влечење; еластична лента за половината со вратоврска за влечење. Џебови : две странични џебови. Карактеристики : Дишење, меко плете Ткаенина. Шатки од мрежа 2-пакети за жени од атлетски дела.

За производот

Купувачите избираат и