.

.

Без граници за мажите и големите мажи 9 Триблок фиксирани шорцеви за пливање на половината

Без граници за мажите и големите мажи 9 Триблок фиксирани шорцеви за пливање на половината

DEN 352.00

Од стока
Достапно.

Одликувајќи се со ткаена ткаенина од брзо сушење, ниту една граница за пливање на границите не ве одржува пријатно за секоја авантура. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина 32. Еластична половината за влечење. Двојни странични џебови; Единствено џеб за поштенски патенти. Кратка постава за мрежи. Неон може да биде посветл отколку што се појавува на фотографијата. 91% полиестер/9% спандекс. Машина за перење. Увезени. Брзо сушење шорцеви за пливање за мажи од без граници.

За производот

Купувачите избираат и