.

.

Без граници на Jeanан на Jeanан

Без граници на Jeanан на Jeanан

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Овие без граници Slim Fit фармерки се совршен моден главен дел за додавање на вашата гардероба. Класичен фит се среќава со вашето ново омилено модно миење. Спарете ги овие фармерки со омилената качулка или графички мета и патики! Достапно во разновидни бои и големини без граници NB Slim Fit Jean. Истегнете тексас. 5-џеб.

За производот

Купувачите избираат и