.

.

Делфи ГН Серпентина За Палење Одговара изберете: 1995-ХЈУНДАИ АКЦЕНТ

Делфи ГН Серпентина За Палење Одговара изберете: 1995-ХЈУНДАИ АКЦЕНТ

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Производите за палење на технологијата делфи ОЕ се потврдени за да одговараат на системот на возила; делови за замена на квалитетот НА ОЕ за вистинската форма и функција на вклопување; калемите На Делфи обезбедуваат перформанси НА ОЕ, издржливост и барања за ниво на електромагнетен капацитет. Делфи ГН10412 Серпентина За Палење Одговара Изберете : 1995-1999 ХЈУНДАИ АКЦЕНТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и