.

.

Без граници на јуниорите на јуниорите, шерпа џогери со странични ленти

Без граници на јуниорите на јуниорите, шерпа џогери со странични ленти

DEN 319.68

Од стока
Достапно.

Спортските варсити џогери сигурно ќе станат омилени омилени. Совршено за лежење, работа од дома, трчање на работи .. скоро за што било, овие меки џогери од руно ве одржуваат удобно и изгледате кул. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Tapered Fegs. Подигање : високи. Затворање : Повлечен стил со еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : еластични отвори; влечење на половината; графички на левиот колк; странични ленти. Varsity Side Stripe Joggers за јуниори од без граници.

За производот

Купувачите избираат и