.

.

Практични девојки празници надаваат секојдневни кутии за пакети со облека од 4 парчиња, големини XS-XLP

Практични девојки празници надаваат секојдневни кутии за пакети со облека од 4 парчиња, големини XS-XLP

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Llе се чувствува снег кул со кутијата за пакети „Девојки за правда“ секојдневно! Овој симпатичен пакет има симпатична маичка плетена маичка со долги ракави со сјајно животно графичко сигурно да ја возбуди вашата пријатна мода! Плус, координативните хеланки на логото го прават облеката за ветре. Со своите мини ранец и забавни додатоци за коса, оваа симпатична кутија ќе биде одличен додаток на не-мечка на гардеробата на вашата пријатна мода! Исклучиво на. Материјал : Топ : 60% памук, 40% рециклиран полиестер. Легави : 90% полиестер, 10% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Пакетот вклучува : секојдневна маица со долги ракави со долги ракави, хеланки за лого, мини ранец, додатоци за коса. Врвни карактеристики : сјајно животинско графичко, тркалезно деколте. Крајни карактеристики : Еластична лента за половината, сјајно лого на ногата.

За производот

Купувачите избираат и